Partneři a sponzoři našeho klubu

Česká rugbyová unie, České ragby

ceskeragby-logo-3.png

Zastřešující svaz, jehož členem jsme se stali v červnu 2015. Pro kluby organizuje soutěže, zajišťuje přípravu i utkání dospělých a reprezentačních týmů sedmiček i patnáctek, zajišťuje vzdělávání trenérů a rozhodčích.  www.rugbyunion.cz

Unitop

unitop-logo.pngJsme členy Unitopu od ledna 2016. Unie tělovýchovných organizací Policie ČR, sportovní svaz policistů a hasičů, z. s. (UNITOP ČR) je spolkem svazového typu, vytvořeným smlouvou o součinnosti mezi jednotlivými spolky, sportovními kluby policie (SKP), za účelem uplatňování společného zájmu.

UNITOP ČR sdružuje v současné době 115 SKP s více jak 26 tisíci členy. Tuto základnu tvoří příslušníci Policie ČR, Hasičského záchranného sboru (HZS), zaměstnanci Policie ČR, HZS nebo Ministerstva vnitra, jejich rodinní příslušníci a ostatní občané včetně dětí a mládeže do 18 let.

Magistrát hlavního města Praha

znakpraha.pngV rámci celoměstské programy podpory projektů v rámci titulu Evropské hlavní město sportu 2016 nás magistrát podpořil při realizaci projektů "Hraj sedmičky" a "Turnaj mládeže".

Jedná se o ("Hraj sedmičky") dlouhodobou akci s významným dopadem na zájem obyvatel Prahy o sport, tělovýchovu, zdravý životní styl a aktivní trávení volného času a ("turnaj mládeže v ragby") o krátkodobou akci s  lokálním významem, podporující zájem obyvatel Prahy o sport, tělovýchovu, zdravý životní styl a aktivní trávení volného času

Městská část Praha 6

logo_praha_6.jpg

Městská část praha 17 - Řepy

 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

msmt.png

Centrum sportu Ministerstva vnitra

logo-csmv.jpg

Baushop

baushop-logo.png        

OS-KOM

oskom-logo.png

 

Aros Travní směsi

HOTEL DIPLOMAT

logos_viennahouse_diplomat_prague_fin_high-01.png

 

Přidejte se mezi naše partnery

Nabízíme možnost sponzoringu našich aktivit. Jsme na startu, ale máme olympijské ambice. Vložené prostředky zhodnotíme tvrdou prací zkušených a motivovaných lidí. Hledáme dlouhodobou podporu, nikoli astronomické částky".

Nabízíme pozice od Titulárního sponzora programu Akademie (top umístění značky) až po možnost drobných příspěvků na provoz a vybavení (forma daru).

Kontakt

Tomáš Rychecký,
+420.602 391 195, 

Jan Macháček,
+420.777 699 966,