Partneři a sponzoři našeho klubu

Partneři

MBST Terapie

MBST Terapie zastupuje a provozuje v ČR terapeutická zařízení pro léčbu artrózy, osteoporózy a dalších traumat. Sponzoruje jednak mláděžnické klubové ragby a také akademii SCM 7.

 

Woodcote

Woodcote stavebniny podporuje mládežnické ragby v našem klubu.

 

Česká rugbyová unie, České ragby

ceskeragby-logo-3.png

Zastřešující svaz, jehož členem jsme se stali v červnu 2015. Pro kluby organizuje soutěže, zajišťuje přípravu i utkání dospělých a reprezentačních týmů sedmiček i patnáctek, zajišťuje vzdělávání trenérů a rozhodčích.  www.rugbyunion.cz

 

 

Magistrát hlavního města Praha

znakpraha.pngMagistrát každoročně podporuje práci hlavních trenérů a organizaci turnajů mládeže i dospělých.

 

 

 

Městská část Praha 6

logo_praha_6.jpg

MČ Praha 6 podporuje naše trenéry, pronájmy tělocvičen a hřišť, menší akce a další činnost.

 

 

 

Městská část Praha 17 - Řepy

MČ Praha 17 - Řepy podporuje naše trenéry, pronájmy tělocvičen a hřišť, menší akce a další činnost.

 

 

 

 

Unitop

unitop-logo.pngJsme členy Unitopu od ledna 2016. Unie tělovýchovných organizací Policie ČR, sportovní svaz policistů a hasičů, z. s. (UNITOP ČR) je spolkem svazového typu, vytvořeným smlouvou o součinnosti mezi jednotlivými spolky, sportovními kluby policie (SKP), za účelem uplatňování společného zájmu.

UNITOP ČR sdružuje v současné době 115 SKP s více jak 26 tisíci členy. Tuto základnu tvoří příslušníci Policie ČR, Hasičského záchranného sboru (HZS), zaměstnanci Policie ČR, HZS nebo Ministerstva vnitra, jejich rodinní příslušníci a ostatní občané včetně dětí a mládeže do 18 let.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

msmt.png

Pokud ten rok nezapomeneme odevzdat důležitý dokument, tak Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy nám pomáhá především s celoročním provozem, vybavením a soustředěními.

 

 

 

Aros Travní směsi

Firma AROS nám dodává travní semeno pro obnovu hřiště.

 

 

 

 

Přidejte se mezi naše partnery

Nabízíme možnost sponzoringu našich aktivit. Jsme na startu, ale máme olympijské ambice. Vložené prostředky zhodnotíme tvrdou prací zkušených a motivovaných lidí. Hledáme dlouhodobou podporu, nikoli astronomické částky".

Nabízíme pozice od Titulárního sponzora programu Akademie (top umístění značky) až po možnost drobných příspěvků na provoz a vybavení (forma daru).

Kontakt

Jan Macháček,
Předseda spolku
+420.777 699 966