Přenosy mistrovství světa v Japonsku na velkém plátně + PROGRAM

Náš klub pořádá pro hráče, rodiny, přátele a fanoušky v klubovně na Markétě promítání přenosů utkání z Mistrovství světa 2019 v Japonsku.

Možnost parkování u areálu. Káva, wifi, občerstvení.

promitani-rwc-2019.jpg

pátek 20. září

  • 11:15 slavnostní zahájení (ČT4)
  • 12:45 Japonsko - Rusko Skupina A (ČT4)


sobota 21. září

  • 6:45 Austrálie - Fidži Skupina D (ČT4)
  • 9:15 Francie - Argentina Skupina C (ČT4)
  • 11:45 Nový Zéland - Jižní Afrika Skupina  (ČT4)B


neděle 22. září

  • 7:15 Itálie - Namibie Skupina B
  • 9:45 Irsko - Skotsko Skupina A (ČT4)
  • 12:15 Anglie - Tonga Skupina C

pondělí 23. září

  • 12:15 Wales - Gruzie Skupina D (ČT4)

úterý 24. září

  • Rusko - Samoa Skupina A

středa 25. září

  • 7:15 Fidži - Uruguay Skupina D

čtvrtek 26. září

  • 9:45 Itálie - Kanada Skupina B (ČT4)
  • 12:45 Anglie - USA Skupina C (ČT4)

sobota 28. září

  • 6:45 Argentina - Tonga Skupina C (ČT4)
  • 9:15 Japonsko - Irsko Skupina A (ČT4)
  • 11:45 Jižní Afrika - Namibie Skupina B

neděle 29. září

  • 7:15 Gruzie - Uruguay Skupina D
  • 9:45 Austrálie - Wales Skupina D (ČT4)

pondělí 30. září

  • 12:15 Skotsko - Samoa Skupina A (ČT4)

středa 2. října

  • 9:45 Francie - USA Skupina C (ČT4)
  • 12:15 Nový Zéland - Kanada Skupina B (ČT4)

čtvrtek 3. října

  • 7:15 Gruzie - Fidži Skupina D (ČT4)
  • 12:15 Irsko - Rusko Skupina A

pátek 4. října

  • 11:45 Jižní Afrika - Itálie Skupina B (ČT4)

sobota 5. října

  • 7:15 Austrálie - Uruguay Skupina D (ČT4)
  • 10:00 Anglie - Argentina Skupina C (ČT4)
  • 12:30 Japonsko - Samoa Skupina A

neděle 6. října

  • 6:45 Nový Zéland - Namibie Skupina B (ČT4)
  • 9:45 Francie - Tonga Skupina C (ČT4)

úterý 8. října

  • 12:15 Jižní Afrika - Kanada Skupina B (ČT4)

středa 9. října

  • 6:45 Argentina - USA Skupina C (ČT4)
  • 9:15 Skotsko - Rusko Skupina A
  • 11:45 Wales - Fidži Skupina A (ČT4)

pátek 11. října

  • 12:15 Austrálie - Gruzie Skupina D (ČT4)

sobota 12. října

  • 6:45 Nový Zéland - Itálie Skupina B (ČT4)
  • 10:15 Anglie - Francie Skupina C (ČT4)
  • 12:45 Irsko - Samoa Skupina A (ČT4)

neděle 13. října

  • 5:15 Nambie - Kanada Skupina B
  • 7:45 USA - Tonga Skupina C
  • 10:15 Wales - Uruguay Skupina D
  • 12:45 Japonsko - Skotsko Skupina A (ČT4)

sobota 19. října

  • 9.15 vítěz C - druhý D čtvrtfinále (ČT4)
  • 12.15 vítěz B - druhý A čtvrtfinále (ČT4)

neděle 20. října

  • 9.15 vítěz D - druhý C čtvrtfinále (ČT4)
  • 12.15 vítěz A - druhý B čtvrtfinále (ČT4)

sobota 26. října

  • 10:00 semifinále (ČT4)

neděle 27. října

  • 10:00 semifinále (ČT4)

pátek 1. listopadu

  • 10:00 O třetí místo (ČT4)

sobota 2. listopadu

  • 10:00 Finále (ČT4)
Ragbyová akademie Olymp Praha > Přenosy mistrovství světa v Japonsku
Loading...

Ragbyová akademie Olymp Praha

    Loading...

    Ragbyová akademie Olymp Praha