Ženský sedmičkový tým Ragby Olymp

Ženy

zenske-ragby-olymp.jpgSoustředíme se na sedmičkové ragby, velkou náplní našich tréninků je touch rugby. Australanky, olympijské vítězky v ragby všechny hrají touch. Dále trénujeme dovednosti s balonem, práci v kontaktu, hodně kondice.

Účastníme se turnajů touch, sedmičkových ČSRU i dalších. Důležité jsou pro nás ragbyové hodnoty a zábava na hřišti i mimo něj.

Nábor a přihláška

Přijď si kdykoli ragby vyzkoušet, pokud jsi policistka či hasička, máš u nás prémiovou péči! Na trénink si vezmi kopačky i boty do tělocvičny pro špatné počasí, pevné trenýrky a triko bez kapes a zipů a dobrou náladu.

 1. Vyplnit přihlášku on-line zde 
  prihlasit-se.png
  goo.gl/forms/6k3bm0ErOQ
   
 2. Přihláška do ČSRU Dokument k vyplnění (stačí později)
 3. Příspěvky: 1500 Kč za pololetí

Vybavení

Na trénink si vezmi kopačky nebo turfy, pevné trenýrky a triko bez kapes a zipů a dobrou náladu. Ukážeme si obecné dovednosti, kopání, nahrávky, představíme skládání.

Více viz oblečení a vybavení.

Nevynechej trénink ani turnaj

 • Přidej si kalendář Olymp ženy do svého mobilu nebo počítače. Návod: najeďte si na odkaz, pravým tlačítkem u myši zvolte "Kopírovat adresu odkazu" a tu pak vložte do svého kalendáře. V kalendáři Google rozbalte šipku u "jiné kalendáře" a klikněte na "Přidat pomocí adresy URL". 
 • Používáme Sportlyzer, kde vedeme veškeré tréninky, seznamy, platby atd. Budou vám chodit emaily a sms. Pokud chcete, nainstalujte si na telefon jednoduchou aplikaci Sportlyzer pro rodiče:

Tým podporují

unitop-logo.png         ceskeragby-logo-3.png         baushop-logo.png  logo-csmv0.jpgoskom-logo.png      aros-logo_transp.png

Tréninky - podzim a jaro

 • úterý 18:30 - 19:45
 • sobota 9:30 - 11:00

Trenéři

Klára Hladilová, Milan Mráz, Ondřej Jakšík
Jan Macháček, 777 699 966,  

Více informací

google-groups-icon.png
Emaily, skupina:
Přihlásit se k odběru!
 
 facebook-logo.png
Klubový facebook