top of page
Je ragby pro tebe?

Přidejte se k nám v Ragby Olymp! 🏉

Zvažujete, zda je ragby ten pravý sport pro vás nebo vaše děti? Zajímá vás, co vše ragby nabízí? Přečtěte si, proč je ragby skvělá volba pro každého.

Každý může excelovat

Ragby je jedinečné v tom, že nevyžaduje specifický typ postavy. Na rozdíl od sportů jako gymnastika nebo atletika, kde vaše tělesná konstituce může ovlivnit vaši pozici, ragby vítá všechny. Ať už jste vysocí 160 cm nebo 210 cm, najdete své místo, kde budete moci přispět k úspěchu týmu.

18076860772020624.jpg
IMG_1871.JPG

Jedna velká rodina

Ragby je více než jen sport; je to komunita, kde najdete přátelství a podporu nejen na hřišti, ale i mimo něj. Tradiční "třetí poločas" je příkladem toho, jak ragby staví na vzájemném respektu a kamarádství.

Rovné šance pro každého

V ragby má každý hráč možnost útočit i bránit, bez ohledu na pozici. Hra vyžaduje týmovou spolupráci, kde úspěch závisí na schopnostech jednotlivce stejně jako na celkové harmonii týmu.

malá-skála-11.jpg
IMG_0689.JPG

Všestranný rozvoj

Ragby rozvíjí fyzickou zdatnost, týmovou spolupráci a strategické myšlení. Tréninky jsou navrženy tak, aby posilovaly různé dovednosti - od běhu, přes kontaktní situace, až po kopání míče.

Lekce z vítězství a porážek

Ragby učí hráče přijímat jak vítězství, tak porážky, což je důležitá lekce pro život. Zkušenosti z tréninků a zápasů posilují charakter a učí, že úspěch je cestou plnou výzev.

 

Rozhodně stojí za zmínku i pozápasové zvyklosti tzv. třetího poločasu, kdy oba týmy (nebo všechny týmy z turnaje) slaví společně. Je to takové hezké gesto, že vlastně nejde jen o výhru, ale co se stane na hřišti, zůstane na hřišti a mimo něj, jsme všichni jedna velká parta kamarádů.  

IMG_1916.JPG
631436349DM00104_Rugby_Olym.JPG

Máte olympijské ambice?

Ragby 7s je od roku 2016 součástí olympijského programu. Ačkoliv se český tým ještě nekvalifikoval na olympiádu, dveře do budoucna jsou otevřené. Je tu šance stát se součástí národního týmu a snít o velkých cílech.

Proč u Nás?

Proč začít s ragby právě u nás?

Dobrá parta a atmosféra

Jsme jako velká rodina. Přijď k nám a budeš mít hodně kamarádů, trávíme spolu čas nejen na hřišti při hraní a trénování ale i mimo hřiště. U nás najdeš spoustu zábavy a prožitků jak na tréninku, tak i mimo trénink.

Kvalifikovaní trenéři

Naši trenéři se neustále vzdělávají, aby vám poskytli co nejlepší tréninkové zázemí.

Multisportovní program

Věříme v rozvoj všestranných sportovců, kteří si zamilují pohyb v jeho nejširším spektru.

Velké sny

Specializujeme se na ragby 7s, s cílem jednou dosáhnout i na mezinárodní scéně co nejlepších výsledků.

Kde jsme?​

Kde jsme?

Stadion a kancelář:

​U Vojtěšky 11
162 00 Praha 6-Břevnov

Jak začít?

Jak se přidat?

Vyplňte tuto přihlášku do klubu Ragby Olymp a staňte se součástí naší rodiny.

Více o ochraně vašich dat.

Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat a domluvíme se na prvním tréninku.

 

Nezapomeňte si na trénink vzít sportovní oblečení a láhev s vodou. Každý nováček má právo na tři nezávazné tréninky, aby si mohl ragby vyzkoušet.

Kontaktujte nás!

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit:

+420 732 106 947
Klára Hladilová

info@ragbyolymp.cz

machacek_24.jpg

Další kroky

Nainstalujte si aplikaci Sportlyzer

Pro lepší komunikaci a organizaci tréninků a událostí používáme aplikaci Sportlyzer. Pomáhá nám spravovat seznamy hráčů, platby a sdílet důležité informace s hráči i rodiči. Stáhněte si aplikaci pro Android nebo iOS:

Absolvujte sportovní prohlídku

Zdravotní prohlídka je nutným předpokladem zapojení. 

 • Pro hráče starší 12 let je při vstupu do ragby nutná sportovní prohlídka se zátěžovým testem. Není to jen formalita, tato prohlídka je dobrým zhodnocením vašeho zdravotního stavu. Stojí kolem 1500 Kč. Zde jsou odkazy na střediska, která tyto prohlídky zajišťují. Pozor, mají obvykle několikaměsíční čekací lhůty.

  • Oddělení tělovýchovného lékařství: Odkaz.

  • Centrum sportovní medicíny: Odkaz.

  • Ústav preventivního a sportovního lékařství: Odkaz.

  • Vital Praha: Odkaz.​

  • Kopii zprávy z prohlídky prosím zašlete na adresu info@ragbyolymp.cz, originál si uchovejte pro sebe. Platnost prohlídky je jeden rok.

 • Všem mladším hráčům a těm, kteří tuto sportovní prohlídku již absolvovali, stačí prohlídka u jejich praktického lékaře.

Formulář žádostí najdete níže:

Užitečná informace

Další užitečné informace

Úrazové pojištění

Ochrana osobních dat GDPR

Sportovní stipendia

bottom of page